Srpen 2018 a máme tady další letní tábor na Žumberku u Nových Hradů.

Tentokráte vyrážíme stejně jako Harry Potter do Školy čar a kouzel v Bradavicích, kde se naučíme společně s Brumbálem a dalšími čarodějkami kouzlit.

Na kolejích jsme bydleli 5 dní a stihli toho víc než dost. Naučili jsme se létat na koštěti, vyčarovat dobrý skutek a hlavně si vyzkoušeli žití v přírodě, což tedy není jen tak pro někoho a občas to chce opravdu pevné nervy, odvahu a umět se postarat sám o sebe..

Zažili jsme toho opravdu hodně, dokonce nás i jeden večer navštívila Bílá paní, která nejspíše bydlí v nedaleké zřícenině Žumberk.

Tábor utekl jako voda, na posledním nástupu jsme se rozloučili a těšíme se na léto 2019.

Fotky zde: